DmC Devil May Cry یکی از نسخه های جدید سری دویل می کرای در سبک اکشن و Hack and slash است که در سال ۲۰۱۳ توسط کمپانی قدرتمند Ninja Theory ساخته و توسط Capcom برای پلتفرم های PS3 / XBOX 360 / PC عرضه شده است .

پس از موفقیت های نسخه های پیشین سری دویل می کرای کمپکام تصمیم گرفت تا نسخه جدید از این سری بازی ها را منتشر کند تا گیمرها دوباره بتوانند لذت مبارزه دانته با شیطان را بچشند. شخصیت اصلی DmC Devil May Cry یعنی دانته از نظر ظاهر بسیار تغییر کرده است که این یکی از مشکلات این نسخه محسوب میشود.

قیمت: 13900 تومان
پیک بادپا
فقط شهر تهران
اداره پست
ارسال به سراسر کشور
هدیه
مخصوص پرداخت آنلاین
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت بروز مشکل
اطلاعات بازی

نقد و بررسی بازی شیطان هم میگرید ۵

داستان بازی DmC Devil May Cry بر میگرده به دوران جوانی دانته که در شهری بنام Limbo زندگی میکند شهر که بسیار زیبا است و در باطن شهر بسیار شیطانی است و توسط شیطان قدرتمندی با نام Mundus اداره میشود. در اوایل بازی که نشان میدهد دانته فردی بی خیال و خوش گذران است تا اینکه دختری بنام Kat به پیش او میاید و او را از حمله شیطان با خبر میسازد. سپس دانته میفهمد که کت با فردی بنام Vergil که همان برادر گمشده اش است کار میکند.

سپس کت و دانته پیش ورجیل میروند و ورجیل از دانته تقاضای پیوستن به گروه The Order را میکند تا بتوانند ماندس را نابود کنند. در ابتدا این درخواست ورجیل مورد قبول دانته قرار نمیگیرد، بخاطر حوادثی که در دوران کودکی برای دانته اتفاق افتاده و نمیتواند دوران کودکی خود با Vergil را به یاد آورد. به همین خاطر ورجیل به دانته کمک میکند تا حافظه اش را بدست آورد. وقتی که دانته حافظه اش را بدست میاورد میفهمد که Mundus پدر مادرش را کشته است و به همین خاطر با ورجیل متحد میشود تا این شیطان قدرتمند را نابود سازد.

سبک دویل می کرای که Hack and Slash می باشد همانند نسخه های قبلی دارای سرعت بالایی می باشد . کنترل بازی دارای روندی خوب و روان می باشد . حتی گیمرهای تازه وارد به این سری هم به سرعت با آن آشنا می شوند . تعداد کمبو های طراحی شده برای دانته بسیار بالا می باشد . سلاح ها از تنوع بالایی برخوردار هستند .

اسلحه ها در دویل می کرای ۵

بازی DmC Devil May Cry دارای ۵ سلاح سرد و ۳ سلاح گرم می باشد که با گذراندن مراحل مختلف به دست می آید . همچنین به جز شمشیر اصلی دانته ، ۴ سلاح دیگر به دو دسته ی شیطانی و فرشته ای تقسیم بندی می شوند . بر خلاف گذشته که شمشیرهای فرعی شما کارایی بسیار کمی در داشت ، این بار نینجا تئوری با دقت و ذکاوت بسیار زیاد خود نحوه چینش و انتخاب سلاح ها را را طوری طراحی کرده تا شما مجبور باشید به مانند God Of War 3 به طور دائم از تمامی سلاح هایتان استفاده کنید.

گرافیک DmC Devil May Cry میتوان گفت عالی نیست ولی در کل بد هم نیست ، البته پیشرفت چندان بزرگ از لحاظ گرافیک نسبت به قسمت چهارم نداشته اما میتوان در کل این نسخه را از نظر گرافیکی خوب دانست.

این بازی در سایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای ثبت شده است : کد ۵۶۰۵

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “خرید بازی DmC Devil May Cry برای XBOX 360”