بازی Fighters Uncaged نام یکی از بازی های انحصاری XBOX 360 در سبک مبارزه ای و مبارزات خیابانی است که در سال ۲۰۱۰ توسط کمپانی قدرتمند Ubisoft عرضه شد . هماهنگی بسیار عالی آن با کینکت توانست فروش خوبی را برای آن رقم بزند . به لطف قدرت دستگاه کینکت میتوانید در مبارزه با دشمنان از ضربات مشت , پا و حتی کله استفاده کنید و با شدت ضربات دشمن را از پای در بیاورید .

قیمت: 13900 تومان
پیک بادپا
فقط شهر تهران
اداره پست
ارسال به سراسر کشور
هدیه
مخصوص پرداخت آنلاین
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت بروز مشکل
اطلاعات بازی

خرید بازی Fighters Uncaged

بازی Fighters Uncaged داستان فردی با نام Simon را روایت میکند که از قهرمان های قدیمی بوکس است که و اکنون یکبار دیگر به میدان و مسابقات خیابانی آمده است تا با بزرگترین مبارزها دنیا به رقابت بپردازد . بیش از ۷۰ حرکت و نحوه ضربه مختلف در استایل های مبارزه گنجانده شده است که میتوانید از ترکیب برخی از آنها کمبوهای دیدنی بسازید و دشمن را از پای در آورید .

از دیگر ویژگیهای Fighters Uncaged میتوان به تنوع زمین های مبارزه اشاره کرد که به ۲۱ عدد میرسد و از پشت بام خانه ها تا کوچه های تنگ و تاریک محلی برای اجرای مسابقه و مبارزات هستند . با پیشروی در بازی برای شکست دادن دشمنان نیاز به آنالیز و تمرین خواهید داشت چرا که رقبای شما در سبک های مختلفی مبارزه میکنند و برای بستن گارد در مقابل آنها نیاز به تمرین خواهید داشت و با پشت سر گذاشتن مراحل مبارزات سخت و سختر تر خواهد شد .

این بازی هنوز در سایت بنیاد ملی بازیهای رایانه ای ثبت نشده است. پس از ثبت و در صورت عدم تایید و بنا به درخواست ساماندهی حذف خواهد شد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “خرید بازی Fighters Uncaged برای XBOX 360”