خرید بازی Screamride برای Xbox 360

تعداد DVD بازی: 1 عدد

بازی Screamride در سبک شبیه ساز می باشد که توسط استودیو Frontier Developments ساخته شده است و Microsoft Studio آن را به صورت انحصاری برای Xbox 360 و Xbox One منتشر کرده است . Screamride دارای ۵۲۰ مرحله و سه مد گیم پلی Engineer , ScreamRider و Demolition Expert می باشد که هر کدام جذابیت مخصوص به خود را دارد و تنوع بسیاری به مراحل بخشیده است .

قیمت: 13900 تومان
پیک بادپا
فقط شهر تهران
اداره پست
ارسال به سراسر کشور
هدیه
مخصوص پرداخت آنلاین
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت بروز مشکل
اطلاعات بازی

در مد Engineer بازیکنان باید با استفاده از منابع موجود اقدام به ساخت و طراحی پلنهای مختلف نمایند . در مد Screamrider بازیکنان میتوان به ترن سواری بپردازند و سعی کنند تا پایان مسیر آنرا کنترل و روی ریل نگه دارند .

در مد Demolition Expert بازیکنان باید با استفاده از تخریب محیط و اشیا اطراف آن امتیازات مناسب به دست آورید . هر بخش ترن می تواند باعث از خط خارج شدن کل آن شود . برداشتن قسمتی از آن باعث خواهد شد تا خسارت های زیادی به وجود آورد . شما با استفاده از ترن هوایی قادر خواهید بود تا یک ساختمان را تخریب کرده , انفجارهای عظیم به وجود آورید و باعث سقوط آسمان خراش ها شوید .

یک مد اضافی نیز به اسم Sandbox در Screamride وجود دارد که در آن بازیکنان قادر خواهند بود تا ترن خود را با استفاده از وسایلی که به دست می آورند بسازند . بازی Screamride فاقد بخش مولتی پلیر می باشد ولی شما می توانید امتیازات خود را در تخته ی جهانی قرار داده و رکورد ثبت کنید .

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “خرید بازی Screamride برای Xbox 360”