خرید بازی The Godfather 2 برای XBOX 360

تعداد DVD بازی: 1 عدد

The Godfather 2 یک عنوان زیبا در سبک اکشن، ماجرایی است که در سال ۲۰۱۵ توسط EA Redwood Shores ساخته و توسط Electronic Arts برای پلتفرم های PS3 / XBOX 360 عرضه شده است. این نسخه از بازی نیز همانند نسخه اول بازی توسط استودیو معروف EA منتشر شده است . تفاوت عمده نسخه بازی با فیلم حذف کارکتر Al Pacino می باشد که نقش Michael Corleone در فیلم بازی می کرد ولی در بازی از صدا و بازی کارکتر دیگری استفاده شده است . همچنین فلش بک های موجود در فیلم که مربوط به سال ۱۹۲۰ می باشد در بازی وجود ندارد .

قیمت: 13900 تومان
پیک بادپا
فقط شهر تهران
اداره پست
ارسال به سراسر کشور
هدیه
مخصوص پرداخت آنلاین
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت بروز مشکل
اطلاعات بازی

خرید بازی پدرخوانده 2

نقد و بررسی بازی پدرخوانده ۲

داستان بازی پدر خوانده ۲ در ۳۱ دسامبر سال ۱۹۵۹ در هاوانا کوبا آغاز می شود ۴ سال بعد Aldo Trapani که خود به مقام Don در NYC رسیده است تصمیم قتل Dons های Stracci, Cuneo, Tattaglia and Barzini families را در سر می پروراند . Hyman Roth برنامه ی یک ملاقاتی را ترتیب می دهد تا خانواده های مختلف مافیا دور هم جمع شوند و در مورد قلمروهای خود در کوبا بحث نمایند . در میان خانواده های معروف مافیایی Aldo Trapani , Fredo Corleone و Dominic نیز حضور داشتند .

هنگامی که در اواسط مهمونی گروه Cuban Revolution به آنجا حمله کردند Dominic و Aldo دان Michael Corleone و Fredo را تا یک جای امن اسکورت کردند ولی در طول این مسیر Aldo توسط یک تک تیرانداز کشته شد و Michael Corleone دامینیک را به عنوان Don نیویورک انتخاب کرد و او را مسئول کرد تا از منطقه خانواده Corleone در نیویورک محافظت نماید . گیم پلی The Godfather 2 سوم شخص شوتر می باشد که در یک جهان باز اتفاق می افتد . همچنین برخی از المان های استراتژی نیز در بازی وجود دارد .

پدر خوانده ۲ دارای ماموریت های اصلی و بسیاری ماموریت های متنوع فرعی می باشد . در ماموریت ها نیز دعوای فیزیکی , استفاده از اسلحه و رانندگی وجود دارد و بسیار متنوع می باشد . هر اسلحه در بازی از Handigun , Shoutguns و Sub Machingun لول و درجه مخصوص به خود را دارند . با پیشرفت در مراحل و بالا بردن Skill خود بازیکنان می توانند از اسلحه های بهتری بهره برند .

این بازی در سایت بنیاد ملی بازیهای رایانه ای ثبت شده است : کد ۲۸۱۱

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “خرید بازی The Godfather 2 برای XBOX 360”