Condemned 2 Bloodshot نام دومین نسخه از سری بازیهای Condemned است که در سال ۲۰۰۸ در سبک ترسناک اول شخص و ماجراجویی توسط کمپانی SEGA برای PS3 و XBOX 360 عرضه شد و توانست امتیازهای قابل قبولی را از سایتهای بررسی دریافت کند . بازیکنان در Condemned 2 Bloodshot شخصیت Ethan Thomas را در اختیار می گیرند، مامور تحقیق جنایت های زنجیرهای در قسمت قبلی. فردی که فراخوانی شده بود تا وظیفه پیدا کردن شریک گمشده خود را داشته باشد.

قیمت: 13900 تومان
پیک بادپا
فقط شهر تهران
اداره پست
ارسال به سراسر کشور
هدیه
مخصوص پرداخت آنلاین
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت بروز مشکل
اطلاعات بازی

نقد و بررسی محکوم شده ۲: خون آلود

در نقش ethan، بازیکنان با جنگ های غیر ارادی ای که از انواع متنوعی اسلحه های گرم و ابزار های لبه دار و سخت استفاده می کند و همچین شامل یک سیستم مبارزه ای کاملا جدید که مخلوطی از دفاع و حمله خواهد بود، درگیر خواهند شد.

جهت کمک برای پیدا کردن قاتل و همچنین کشف اسرار مرموز در پشت Condemned 2 Bloodshot ، بازیکنان وارد مجموعه ای جدید از تکنولوژی های پیشرفته ابزار قانونی می شوند. با استفاده از قوه هوش و بی رحمی، قتل ها به روش های مختلفی در بازی قابل شناسایی هستند تا بازیکنان را وادار کند تماما با حدس به تجسس هر یک از مجهولات بپردازند.

در Condemned 2 Bloodshot مانند نسخه اول سلاح های گرم یا سلاح های سرد اما نیرومند وجود دارد . بسیاری از گیمرها در هنگام عرضه نسخه اول این بازی انتقاد کرده بودند که چرا سیستم مبارزه ای تا این حد خسته و کسل کننده است و چرا استفاده از سلاح های گرم در این بازی به ندرت پیش می امد … !

شرکت سازنده ی یعنی Monolith در پاسخ به این انتقاد ها عنوان کرده است که سیستم مبارزه در Condemned 2 Bloodshot گسترش یافته است و استفاده از سلاح ها ( اعم از سلاح های سرد و گرم ) بهبود یافته است و شخص را کاملا درگیر میکند .ترکیب های دفاعی و تهاجمی بسیاری برای طراحی شده است . نواوریهای زیادی در این زمینه ایجاد شده است . برای مثال بسته به اضطراب شما برای مقابله با یک فرد دستور کار حمله ی شما تغییر میکند .

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “خرید بازی Condemned 2 Bloodshot برای XBOX 360”