فرض اولیه بازی Dynasty Warriors 6 Empires   همانند سایر Empire ها، تبدیل شدن به یک رهبر است که هدف آن تسخیر و حفظ تمام مناطق چین است. با این حال، بازیکن نیز می تواند علاوه بر تبدیل شدن به یک حاکم، به یک بی پناه و یاسرگردان خدمت کند. بازیکن می تواند از هر نیرویی در هر زمان برآید، با تسلیم شدن به دروغ، و یا از بین بردن یک نیروی دیگر. بازیکن همچنین می تواند با دوستی با افسران دیگر و یا شخصیت های دیگر ازدواج کند.

قیمت: 12900 تومان
پیک بادپا
فقط شهر تهران
اداره پست
ارسال به سراسر کشور
هدیه
مخصوص پرداخت آنلاین
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت بروز مشکل
اطلاعات بازی

 Dynasty Warriors 6 Empires

خرید بازی Dynasty Warriors 6 Empires برای ایکس باکس ۳۶۰

در این بازی سلاح های مشابه Dynasty Warriors 4 به صورت سیستم سطح بالا معرفی شده است. بازیکن می تواند مهارت ها و توانایی های مختلف را به سلاح ها بسپارد. سیستم Renbu نیز فعال است ، گرچه اکنون تنها عنصری است که توسط سلاح های شخصی تعیین می شود.

گزینه Write Character از بازی Dynasty Warriors 4 برداشته شده و به شدت تغییر می کند؛ بازیکنان آزادی بیشتری در ایجاد شخصیت ها دارند و بازیکن می تواند تا ۱۰۰ کاراکتر ایجاد کند. با این حال، حالت رایگان از این بازی حذف شده است، زیرا میتوان بازی حالت Empire Mode کامل را انتخاب کرد. علاوه بر این، بازی پشتیبانی از محتوا قابل دانلود است که عمدتا شامل لباس های جدید برای ویرایش شخصیت ها و موسیقی است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “خرید بازی Dynasty Warriors 6 Empires برای XBOX 360”

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال