Dynasty Warriors 8 سلسله جنگجویان ۸ یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و به صورت Hack and slash می باشد که توسط شرکت Omega Force توسعه یافته و به وسیله Tecmo Koei در فوریه ۲۰۱۳ برای پلتفرم های مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شده است. همانند نسخه های قبلی بازی داستان ۳ پادشاهی Wei، Wu و Shu را نشان می دهد.

قیمت: تومان
پیک بادپا
فقط شهر تهران
اداره پست
ارسال به سراسر کشور
هدیه
مخصوص پرداخت آنلاین
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت بروز مشکل
اطلاعات بازی

Dynasty Warriors 8

خرید بازی سلسله جنگجویان برای ایکس باکس ۳۶۰

بازی Dynasty Warriors 8 هشتمین نسخه از مجموعه بازی های سلسله جنگجویان می باشد. شخصیت های زیادی در بازی وجود دارد که همگی قابلیت شخصی سازی را دارند و می توان تمام اجزای بازی را شخصی سازی نمود. شخصیت هایی که شما در این بازی به عنوان مبارز انتخاب می کنید، سربازانی معمولی مانند دیگران نیستند. بلکه مبارزان مسلط بر فنون رزمی و شمشیری هستند و یک ضربه شمشیر آنها کار بسیاری از سپاهیان دشمنانتان را یک سره می کند. قابلیت ارتقا مهارت ها و سلاح ها هم در بازی وجود دارد که یکی از بهترین ویژگی های بازی به شمار می رود. در بازی گیمر ها می توانند اسب های مخصوص، پرچم های مخصوص و یک ارتش معمولی نظامی برای خود و به سلیقه خود به وجود بیاورند. بازی دارای ۸۳ شخصیت برای انتخاب بوده و همچنین بازیکنان امکان ساخت شخصیت دلخواه خود را نیز با جزئیات فراوان خواهند داشت.

نظرات کاربران
۲ دیدگاه
  1. نریمان حاذق

    دستتون درد نکنه

  2. نریمان حاذق

    سلام من نریمان حاذق هستم خیلی ایتن بازی رو دوست دارم و یک عالمه دنبال این بازی گشتم دستتون درد نکه بابت داشتن این بازی برای پلتفرمم

دیدگاه خود را بنویسید