Guitar Hero نام یکی از محبوبترین عناوین موزیکال است که تاکنون چندین نسخه مختلف از آن روانه بازار شده است و عنوانی برای شبیه سازی گیتار با آهنگهایی در سبکهای مختلف محسوب میشود . Guitar Hero 5 یکی از بهترین نسخه های گیتار هیرو محسوب میشود که با افزودن آهنگهای جدید و استیجهای مختلف توانست به یکی از بهترین های موزیکال تبدیل شود .

قیمت: 13900 تومان
پیک بادپا
فقط شهر تهران
اداره پست
ارسال به سراسر کشور
هدیه
مخصوص پرداخت آنلاین
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت بروز مشکل
اطلاعات بازی

Guitar Hero 5

خرید بازی Guitar Hero 5 برای ایکس باکس ۳۶۰

در بازی Guitar Hero 5 شما نوازنده ای از یک گروه راک هستید که باید سعی کنید با نواختن صحیح آهنگهای مختلف مربوط به گروه و سفر به نقاط مختلف دنیا محبوبیت خود را زیاد نمایید و با اجرای آهنگهای متفاوت رتبه بندی خود را ارتقا بخشید . از دیگر ویژگیهای گیتار هیرو ۵ میتوان به گیم پلی روان آن اشاره کرد که بسته به انتخاب درجه سختی متفاوت است .

 شما باید سعی کنید دکمه هایی که بر روی صفحه مشاهده میکنید را با کشش مناسب اجرا نمایید و سعی کنید حداکثر امتیاز را در پایان اجرای هر آهنگ بدست آورید . با سخت تر کردن درجه اجرای صحیح نتها سخت تر خواهد شد و باید همه نتهایی که از ساز گیتار در آهنگ میشنوید را اجرا کنید که برای گذراندن مراحل در سخت ترین درجه نیاز به تمرین بسیاری خواهید داشت . از ویژگیهای بازی گیتار هیرو ۵ میتوان به وجود آهنگها و خواننگان مختلف در آن اشاره کرد که همه سلایق و علاقمندان به موسیقی را پوشش خواهد داد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “خرید بازی Guitar Hero 5 – گیتار هیرو برای XBOX 360”