Guitar Hero AeroSmith اگر مستقیما وارد مد بازی چندنفره بشوید تفاوت زیادی با Guitar Hero III احساس نخواهید کرد. مدهای یکسانی مانند Face-Off, Pro Face-Off, Battle, و Co-op قرار داده شده است.همچنین قهرمانانی هم که برای این عنوان می توانید انتخاب کنید همان قهرمان های سری قبلی هستند. اما با نگاهی بر tracklist به وضوح پیشرفت این نسخه را در این زمینه احساس خواهید کرد البته در کنار این پیشرفت گیم پلی ثابت مانده است. زمانی که مد Career را شروع کنید تفاوت را با سری قبلی آن کاملا احساس خواهید کرد.اولین فصل از مد career با نام “Getting the Band Together.” شروع می شود که در ابتدای آن نمایشی از گروه Aerosmith نشان داده می شود که در حال نواختن موسیقی قدیمی خود با نام Nipmuc High School هستند.

قیمت: 12900 تومان
پیک بادپا
فقط شهر تهران
اداره پست
ارسال به سراسر کشور
هدیه
مخصوص پرداخت آنلاین
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت بروز مشکل
اطلاعات بازی

Guitar Hero AeroSmith

خرید بازی Guitar Hero AeroSmith برای ایکس باکس ۳۶۰

هر کدام از فصل های Guitar Hero AeroSmith طوری سازماندهی شده اند که کاملا واقعی به نظر برسند.در هر قسمت قبل از اینکه بتوانید به نوا های Aerosmith دست پیدا کنید دو گروه موسیقی را می بینید .اولین گروهی که خواهید دید یک گروه پاپ قدرتمند با نام Cheap Trick است که در حال نواختن آهنگ “Dream Police.” خود هستند بعد از آنها نوبت به Mott the Hoople می رسد تا اینکه آهنگ “All the Young People.” خود را بنوازند.بعد از هردو گروه نوبت به Aerosmith خواهد رسید تا با دو آهنگ “Make It” and “Uncle Salty.” کار را شروع کنند.اگر در نواختن این دو آهنگ موفق شوید می توانید به سراغ “Draw the Line” بروید.

اکثر طرفداران موسیقی نمی توانند Aerosmith را بدون “Walk This Way” که توسط Run-D.M.C اجرا شده است تصور کنند.به همین خاطر سری Guitar Hero نیز بدون این آهنگ بیاد ماندنی نمی توانست بازی موفقی باشد که سازندگان هم با توجه به این امر Run-D.M.C را در این نسخه قرار داده اند تا اینکه آهنگ “Walk This Way” را اجرا کند. اولین موسیقی که در مد Career باید اجرا کنید ساده و آسانتر از Guitar Hero III به نظر می رسد که ظاهرا به خاطر اعتراضات طرفداران بازی به سخت بودن Guitar Hero III در این سری گیم پلی راحتتری در نظر گرفته شده است.البته اجرا در قالب گروه Aerosmith سختتر از گروه های دیگر خواهد بود.
ظاهر این نسخه نسبت به Guitar Hero III تغییر زیادی نداشته است.درباره مدل سازی کاراکترها هم باید گفت طراحی کاراکترها به خوبی انجام گرفته و قهرمانان بازی تا حد زیادی به مدل های واقعی خود شباهت دارند. در پایان باید گفت سری جدید Guitar Hero برای هر دو دسته طرفداران جان سخت Aerosmith و طرفداران مبتدی موسیقی راضی کننده خواهد بود.

نظرات کاربران
۲ دیدگاه
 1. bonniemadjdsadjadi (مالک تایید شده)

  همین الا تحویل گرفتم… خیلی ممنونم
  من این بازی رو داشتم ولی سی دیش خراب شده بود فک نمیکردم دیگه پیداش کنم
  خیلی ممنون از سایت خوبتون
  صبح ساعت ۱۱ – سفارش دادم ۶:۳۰ عصر تحویل گرفتم

  • admin

   خواهش میکنم
   مبارکتون باشه

دیدگاه خود را بنویسید

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال