Lego Dimensions ابعاد لگو یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت Traveller’s Tales توسعه یافته و به وسیله کمپانی Warner Bros در سپتامبر ۲۰۱۵ برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳، ایکس باکس وان، ایکس باکس ۳۶۰ و مایکروسافت ویندوز منتشر شده است.

قیمت: 13900 تومان
پیک بادپا
فقط شهر تهران
اداره پست
ارسال به سراسر کشور
هدیه
مخصوص پرداخت آنلاین
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت بروز مشکل
اطلاعات بازی

| این بازی برای اجرا نیازمند دسته مخصوص LEGO میباشد |

Lego Dimensions

خرید بازی لگو دیمنشنز برای ایکس باکس ۳۶۰

Lego Dimensions ابعاد لگو یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت Traveller’s Tales توسعه یافته و به وسیله کمپانی Warner Bros در سپتامبر ۲۰۱۵ برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳، ایکس باکس وان، ایکس باکس ۳۶۰ و مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی از پیوند خوردن دنیاهای متفاوت مانند ارباب حلقه ها، لگو مووی، دکتر هو، بازگشت به آینده، سیمپسون ها، پارک ژوراسیک، دی سی کامیک و .. است.

البته در غالب لگو و شخصیت های اصلی آن هم گندالف، وایلد استایل و بتمن وجود دارند. بازی دارای بسته های الحاقی زیادی است که به مرور به آن اضافه خواهد شد. سریال دکتر هو را اگر به خاطر داشته باشید یکی از بسته های الحاقی این بازی است که تمام دکترهای مجموعه دکتر هو در بازی حضور دارند و بازیکن‌ها می‌توانند به ترتیب با آنها بازی کنند. وقتی شخصیت شما در بازی بمیرد، کار را مجددا با اولین دکتر آغاز می‌کنید و مراحل را دنبال می‌نمایید. شما می توانید از ماشین زمان دکتر هو استفاده کرده و در زمان سفر کنید. در بازی بیش از ۳۰ مرحله مختلف وجود دارد که باید برای شروع هر یک مراحل را یک به یک به اتمام برسانید.

گرافیک بازی Lego Dimensions نیز به صورت کارتونی و فانتزی می باشد که از شخصیت های لگویی کوچک استفاده شده است. گیم پلی بازی همانند نسخه های پیشین این مجموعه است و تغییر چندانی نداشته است. در بازی با استفاده از توانایی های کارکتر مورد نظر خود پازل ها را حل کرده و دشمنان را شکست دهید.

نظرات کاربران
۲ دیدگاه
  1. محسن عباسی

    سلام
    دسته مخصوص lego چیست؟ایا برای فروش دارید؟

    • admin

      سلام خیر دوست عزیز

دیدگاه خود را بنویسید