Lost Odyssey

خرید بازی Lost Odyssey برای XBOX 360

تعداد DVD بازی: 4 عدد

Lost Odyssey یک بازی ویدئویی در سبک نقش آفرینی است که توسط شرکت Mistwalker توسعه یافته و به وسیله استودیو بازی سازی Microsoft در دسامبر ۲۰۰۷ به صورت انحصاری برای کنسول ایکس باکس ۳۶۰ و سپس پس از عرضه کنسول ایکس باکس وان برای این کنسول نیز مجددا منتشر شده است. بازی داستان Kaim جنگجوی فناناپذیری است که بیش از هزار سال از عمرش می گذرد و به همین خاطر گذشته اش را به خاطر نمی آورد. مانند تمام شخصیت های فنا ناپذیر، او در جست و جوی مرگ است، مرگی که هرگز وجود او را فرا نمی گیرد.

قیمت: 36700 تومان
پیک بادپا
فقط شهر تهران
اداره پست
ارسال به سراسر کشور
هدیه
مخصوص پرداخت آنلاین
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت بروز مشکل
اطلاعات بازی

Lost Odyssey

خرید بازی Lost Odyssey برای ایکس باکس ۳۶۰

داستان از جایی شروع می شود که کایم در نبردی سخت در بین امپراتوری های Urah و Khent به عنوان فرمانده، مشغول مبارزه در جبهه Urah است. در میان جنگ ناگهان آسمان به کلی تیره و تار می شود و شهاب سنگ بسیار عظیمی در وسط میدان نبرد سقوط می کند. مواد مذاب و آتشفشانی همه جا را فرا می گیرد و تمامی جنگجویان هر دو امپراتوری که در محل حادثه بودند به کلی نابود می شوند. بعد از فروکش کردن آتش، کایم به میدان پر از خاکستر که در سکوتی عمیق فرو رفته بود می نگرد. بله… او زنده مانده است.

بازی دارای یک سیستم مبارزه سنتی و باستانی آسیای شرقی است. سبک بازی نیز مانند سری بازی های فاینال فانتزی می باشد. بازی به صورت جهان باز دنبال می شود به گونه ای که بازیکنان می توانند سوار بر کشتی به سواحل دوردست نیز سفر کنند. در بازی غول هایی وجود دارد که شما باید برای شکست آنها از یک سری تکنیک خاص مبارزه استفاده کنید. کشتن هر یک از این غول ها بستگی به سرعت و دقت شما دارد. در بازی با کسب امتیاز، میتوانید از فروشگاه ها وسایل، لباس و سلاح تهیه کنید و حتی آنها را ارتقاء دهید.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “خرید بازی Lost Odyssey برای XBOX 360”

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی