Resident Evil 2 یک بازی ترسناک بقا است که توسط Capcom توسعه یافته و در تاریخ ۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ برای PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows منتشر شده است. بازیکنان افسر پلیس Leon S. Kennedy و دانشجو  Claire Redfield را کنترل می کنند، زیرا آنها در تلاش برای فرار از شهر راکون از دست زامبی ها هستند.

قیمت: 23900 تومان
پیک بادپا
فقط شهر تهران
اداره پست
ارسال به سراسر کشور
هدیه
مخصوص پرداخت آنلاین
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت بروز مشکل
اطلاعات بازی

| نسخه از پیش کرک شده به همراه نصب آسان |

Resident Evil 2 Remake

خرید بازی Resident Evil 2 Remake برای کامپیوتر

بازی Resident Evil 2 Remake توسط شرکت CAPCOM منتشر و به طور کامل بازسازی شده است ولی شخصیت های نسخه های قبل هنوز در این نسخه نقش دارند و به چشم می خورند.
گیم پلی بازی Resident Evil 2 Remake برای کامپیوتر در سبک اکشن و ترسناک است. در این نسخه میتوانید وحشت تازه ای را که به سبک بازی های وحشت آور کلاسیک است تجربه کنید همچنین دوربین بیشتر از اطراف شانه های بازیکن را نشان میدهد که بر جذابیت آن میافزاید. اکتشافات هیجان انگیز و گیم پلی حل پازل ها و معماها و فکری بودن آن از ویژگی های مجموعه Resident Evil است که در این نسخه جدید نیز وجود دارد.

داستان بازی RESIDENT EVIL 2 BIOHAZARD زمانی است که شما به افسر پلیس Leon Kennedy و دانشجوی کالج Claire Redfield می پیوندید که با شیوع فاجعه بار ویروسی در شهر Raccoon به انجا رفتند که در این شهر همه جمعیت به زامبی تبدیل شده اند.لئون و کلر هر دو ،دارای کمپین های جداگانه ای هستند که در هر کمپین افرادی عضو هستند و شما میتوانید عضو این کمپین ها شوید که به بازیکن این امکان را می دهد که داستان را از منظر هر دو شخصیت ببینید و دنبال کند .سرنوشت این دو شخصیت مورد علاقه و محبوب در دست بازیکنان است زیرا آنها با هم کار می کنند تا زنده بمانند و بفهمند چه چیزی پشت حمله های وحشتناک زامبی ها به شهر است…اما آیا آنها زنده خواهند ماند؟ محیط بازسازی شده تصاویری جذاب از طبیعت فانتزی را ارائه میدهد همچنین نور های خیره کننده و شدید و نزدیک، جلوه وهم آوری را به فضای بازی می بخشد.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: WINDOWS® ۷, ۸٫۱, ۱۰ (۶۴-BIT Required)
Processor: Intel® Core™ i5-4460 or AMD FX™-۶۳۰۰ or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Video RAM
DirectX: Version 11
Storage: 26 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: WINDOWS® ۷, ۸٫۱, ۱۰ (۶۴-BIT Required)
Processor: Intel® Core™ i7-3770 or AMD FX™-۹۵۹۰ or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 or AMD Radeon™ RX 480 with 3GB VRAM
DirectX: Version 11
Storage: 26 GB available space

نظرات کاربران
یک دیدگاه
  1. هادی رحیمی

    امروز سفارش دادم بی صبرانه منتظرم برسه دستم تاحالا رو دست این بازی ندیدم فووول گرافیکه

دیدگاه خود را بنویسید