Splinter Cell Conviction نسخه پنجم از سری بازی های اسپلینتر سل در سبک اکشن سوم شخص است که در سال ۲۰۱۰ توسط کمپانی قدرتمند Ubisoft ساخته و برای پلتفرم های PC  / XBOX 360 عرضه شده است . بدون شک یکی از پایه گذارن سبک اکشن مخفی کاری این سری از بازی ها بوند که توانستند طرفداران زیادی را به خود جلب کنند. و حالا کمپانی یوبی سافت بازی Splinter Cell Conviction پنجمین نسخه از سری بازی های محبوب اسپلینتر سل را منتشر کرد تا طرفداران و علاقمندان به سبک اکشن مخفی کاری را به هیجان بیاورد.

قیمت: 13900 تومان
پیک بادپا
فقط شهر تهران
اداره پست
ارسال به سراسر کشور
هدیه
مخصوص پرداخت آنلاین
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت بروز مشکل
اطلاعات بازی

نقد و بررسی اسپلینترسل: محکومیت

در این نسخه تغییراتی انجام داده شده است به عنوان مثال سم دیگر نمیتواند مثل نسخه های قبلی از عینک دید در شب سبز رنگ خود استفاده کند. اگر شما با شخصیت سم فیشر آشنایی ندارد فقط این را بگویم که سم فردی است آرام و با مهارت های بالا که میتواند مانند سایه و بدون دیده شدن دشمنان خود را از پای در بیاورد.

داستان بازی Splinter Cell Conviction دوسال پس از اتفاقات نسخه قبلی یعنی Splinter Cell Double Agent اتفاق میافتد. زمانی که سم در حال تحقیقات درباره ی مرگ دخترش سارا است به یک حقیقت پی میبرد و آن این است که توسط سازمانی که برای آنها کار می کرده یعنی Third Echelon مورد خیانت واقع شده است و مرگ دخترش تصادفی نبوده است و حالا سم تصمیم دارد… . یکی از مهمترین قابلیت هایی که به بازی Splinter Cell Conviction اضافه شده است قابلیت نشانه گذاری و کشتن ( Mark and Execute ) دشمنان است. بگونه ای که وقتی شما در یک جایی هستید و مثلا چهار نفر به شما نزدیک میشوند شما میتوانید از این قابلیت استفاده کنید و آنها را نشنانه گذاری کنید و با دکمه مخصوص آنها را از پای در بیاورید.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “خرید بازی Splinter Cell Conviction – اسپلینترسل برای XBOX360”