Splinter Cell Double Agent نسخه چهارم از سری بازی های اسپلینتر سل در سبک اکشن سوم شخص است که در سال ۲۰۰۶ توسط کمپانی قدرتمند Ubisoft ساخته و برای پلتفرم های PC / PS3 / XBOX 360 / Wii / PS2 عرضه شده است . سری اسپلینترسل از آن دسته از عناوینی هستند که گیمر ار ترغیب به آنجام آن می کند. کمپانی قدرتمند یوبی سافت پس از موفقیت نسخه های پیشین تصمیم گرفت تا یک نسخه با داستانی عالی و گرافیک بسیار خوب را منتشر کند تا علاقمندان به این سری از بازی ها را شگفت زده کند. در Splinter Cell Double Agent شخصیت آرام و ولی حرفه ای ما یعنی سم فیشر با ترفند خاصی که در ادامه به آن اشاره میکنیم دوباره به سازمان امنیت ملی آمریکا ( NSA ) ملحق میشود تا کار نا تمام خود را که در نسخه اول اتفاق افتاده بود را به پایان برساند.

قیمت: 13900 تومان
پیک بادپا
فقط شهر تهران
اداره پست
ارسال به سراسر کشور
هدیه
مخصوص پرداخت آنلاین
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت بروز مشکل
اطلاعات بازی

خرید اسپلینترسل جاسوس دو جانبه کامپیوتر

نقد و بررسی اسپلینترسل: جاسوس دو جانبه

داستان بازی Splinter Cell Double Agent از این قرار است که سم وقتی در سازمان Third Echelon ( ستون سوم ) کار میکرد خبر کشته شدن دخترش Sara به گوشش میرسد که توسط یک گروه تروریستی بنام JBA در یک سانحه رانندگی کشته شده است و سم بعد از اتفاق این قضیه بسیار افسرده و غمگین میشود و چون پلیس آمریکا نمیتوانند این گروه را منحدم کنند از سازمان NSA کمک میخواهند که این سازمان طی یک برنامه ریزی برای ورود به تشکیلات JBA تصمیم میگیرد تا از Sam Fisher فیشر استفاده کند.

این سازمان سم را به بهانه ی این که دخترش توسط این گروه تروریستی کشته شده است وارد سازمان میکند و دوباره او را مامور مخفی میکند. از اینجاست که سم جرم های مثل دزدی , آدم ربایی و غیره انجام مدهد تا یک مدرک جرم قلابی درست کند تا بتواند وارد زندان شود و با فردی بنام Jamie Washington که در گروه JBA فعالیت میکرده و حالا به زندان افتاده ارتباط برقرار کند.

داستان اسپلینترسل: دوبل ایجنت

حالا Jamie با سم رفیق شده و توسط او از زندان فرار میکنند و وقتی که از زندان بیرون می آیند جیمی به سم پیشنهاد میدهد که به گروه JBA ملحق شود و چون هدف اصلی سم و سازمان NSA نفوذ به این گروه بود پیشنهاد را قبول میکند و با جیمی به گروه تروریستی ملحق میشود.

حالا که سم به گروه ملق شده رئیس این گروه تروریس که فردی بنام Moss است برای اعتماد بیشتر به سم از او میخواهد که یک خلبان بیگناه را به قتل برساند و از اینجاست که مفهموم مامور دوجانبه بودن معلوم میشود و همچنین از اینجاست که شما باید کنترل شخصیت بازی را بدست بگیرید و با مهارت های او بازی را به پایان برسانید. انجام آنلاین و چند نفر از قابلیت مهم اسپلینترسل ۴ است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “خرید بازی Splinter Cell Double Agent – اسپلینترسل برای XBOX360”