بازی Super Street Fighter 4 در واقع DLC بازی Street Fighter IV می باشد که ژانر اکشن، مبارزه ای و رزمی دارد و می توان آن را تک نفره، دونفره و یا به صورت داستانی بازی کرد. سری بازی های مبارزه خیابانی را می توان معروف ترین بازی های شرکت Capcom دانست که شرکت Dimps آن را منتشر کرده است. این شرکت در ساخت و انتشار سری بازی های Dragon Ball نیز فعالیت داشته است و این سومین نسخه متفاوت از چهارمین شماره از این سری بازی های رزمی می باشد. در این نسخه، شخصیت های جدیدی به نام های Yun, Yang و Oni و Evil Ryu به بازی اضافه شده اند.

قیمت: 7900 تومان
پیک بادپا
فقط شهر تهران
اداره پست
ارسال به سراسر کشور
هدیه
مخصوص پرداخت آنلاین
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت بروز مشکل
اطلاعات بازی

Super Street Fighter IV

خرید بازی Super Street Fighter IV برای کامپیوتر

یک بازی درخشان که توسط کاربران و خبرنگاران سراسر دنیا به عنوان یکی از بهترین بازی های مبارزه ای نام گرفته. مجموعه ای از شخصیت های درجه یک و کلاسیک از اپیزودهای قبلی این بازی و افراد جدیدی که یک سمت مبارزه ی دوطرفه قرار می کیرند در بهترین سری از نسخه های این بازی را مشاهده خواهید کرد. T. Hawk, DJ, Guy, Cody, Adon در مبارزاتی بی رحمانه با یکدیگر درگیر می شوند.۴ شخصیت جدید یعنی برادران Yun و Yang و Oni و Evil نیز به این بازی اضافه شده اند.

این بازی همچون بازی های مبارزه ای دیگر، طرفداران خود را دارد و در آن می توانید شخصیت یا کاراکترهای مورد علاقه خود را انتخاب نمایید. هر شخصیت دارای حرکات مخصوص به خود می باشد و نمی توان گفت که کدام یک از آنها قویتر هستند چون این گیمر است که به آنها قدرت می دهد و هرچه مهارتش بیشتر باشد، بازی را بهتر پیش خواهد برد و به رقیبان خود چیره خواهد شد. در بازی رزمی و مبارزه ای Super Street Fighter 4 شما می توانید به صورت تک نفر و یا دو نفره به انجام بازی بپردازید ولی سبک داستانی بازی طرفداران بیشتری را جذب خود کرده است و گیمرها به دنبال پیمودن مسیرهای سخت اما جذاب بازی هستند تا آن را به پایان برسانند.

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “خرید بازی Super Street Fighter IV – جنگجوی خیابانی ۴ برای PC”