داستان بازی The Spiderwick Chronicles ماجراهای اسپایدرویک بر اساس مجموعه کتابهای فانتزی هالی بلک طراحی و در ژانر ماجرایی , فانتزی و مهیج ساخته شده است . داستان بازی The Spiderwick Chronicles در مورد سه خواهر و برادر است وقتی که خانواده ی گریسی نیویورک را ترک می کنند و به یک خانه ی دور افتاده ی بزرگ که مال عموی آنها است می روند . هر روز یکسری اتفاقات عجیب برای آنها می افتد که آنهانمی توانند علت آن را پیدا کنند .

قیمت: 12900 تومان
پیک بادپا
فقط شهر تهران
اداره پست
ارسال به سراسر کشور
هدیه
مخصوص پرداخت آنلاین
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت بروز مشکل
اطلاعات بازی

 The Spiderwick Chronicles

خرید بازی The Spiderwick Chronicles برای ایکس باکس ۳۶۰

در ابتدا اعضای خانواده فکر می کنند این کارها تقصیر پسر خانواده یعنی Jared است. تا اینکه simon و خواهرش در حین جستجو در خانه حقیقتی را راجع به صاحب واقعی خانه و رابطه ی ان با عمویشان کشف میکنند . Helen Grace  که به تازگی از شوهرش جدا شده، به همراه پسران دوقلویش Jared و Simon و دختر بزرگش Mallory به خانه ای قدیمی در املاک اسپایدرویک متعلق به عمه لوسیندا اثاث کشی می کنند. در شب اول اقامت شان در خانه جدید، مالوری پشت دیواری کاذب یک آسانسورکوچک و یک کلید عجیب پیدا می کند. Jared  با استفاده از آسانسور و کلید به اتاقی مخفی راه پیدا می کند که متعلق به صاحب قدیمی خانه Arthur Spiderwick است. Jared با استفاده از کلید صندوقی را باز کرده و نوشته های Spiderwick را می یابد.

کتابچه ای که حاوی اسرار سرزمین پریان است و Spiderwick طی یاداشتی از یابنده خواسته تا محتویات خطرناک کتاب را نخواند. اما Jared اخطار را نادیده گرفته و مهر از کتاب برمی گیرد. مدتی بعد Jared با موجود کوتوله ای به نام Thimbletack برخورد می کند که از موجوداتی کوچک و معمولاً نامرئی با وی سخن می گوید و اینکه موجودی پلید به نام Mulgarath در صدد دستیابی به کتابچه Spiderwick است تا بر تمامی سرزمین پریان حکمرانی کند. Spiderwick سال ها قبل ناپدید شده، اما قبل از رفتن حصاری جادویی پیرامون خانه برای حفاظت از دخترش تعبیه کرده است. Jared موضوع را با برادر و خواهرش در میان می گذارد، اما آنها حرف های Jared را جدی نمی‌گیرند. تا اینکه Simon توسط Goblin های شرور Mulgarath دزدیده و به اسارت گرفته می شود. همزمان Jared با Goblin خوش قلب و دشمن Mulgarath  به نام Hogsqueal  آشنا می شنود.  ,Mulgarath Simon را رها می کند تا کتابچه را برای وی بیاورد.  اما Jared و Mallory او را از کار برحذر می کنند و در نتیجه با حمله گسترده Goblin ها به خانه روبرو می شوند. به نظر می رسد تنها کسی که می تواند به آنها کمک کند وارث خانه، یعنی Lucinda دختر سالخورده Spiderwick است. اما Lucinda به آنها می گوید تنها راه نجات آنها یافتن Arthur Spiderwick است .

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “خرید بازی The Spiderwick Chronicles برای XBOX 360”

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال