خرید بازی Turok برای XBOX 360

تعداد DVD بازی: 1 عدد

بازی Turok نام یکی از بازی های اکشن اول شخص و ماجراجویی سال ۲۰۰۸ است که توسط کمپانی Propaganda Games, Aspyr Studios طراحی و توسط Touchstone Studios برای پلتفرمهای مختلف عرضه شد . داستان شباهت زیادی به توراک قدیمی دارد که بر اساس کاراکتر افسانه ای کمیک استریپی سال ۱۹۵۴ انتشار یافته است.

قیمت: 13900 تومان
پیک بادپا
فقط شهر تهران
اداره پست
ارسال به سراسر کشور
هدیه
مخصوص پرداخت آنلاین
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت بروز مشکل
اطلاعات بازی

turok

نقد و بررسی بازی توراک

وقایع بازی Turok در ۲۰۰ سال بعد اتفاق می افتد ، جایی که جوزف توراک و گروه همراهش که عضو شرکتی به نام “Whiskey Co.” هستند ماموریت پیدا میکنند که فردی به نام “Kane” را که مربی سابق توراک بوده است را پیدا کنند.”Kane”به صورت مخفیانه از سیاره خارج شده و ماموریت توراک و تیمش پیدا کردن وی میباشد. همچنان که توراک و تیمش با سفینه فضایی به دنبال “کین” میگردد ناگهان سفینه دچار مشکل شده و مجبور به فرود در سیاره ای مرموز میشود و این شروع داستان است.

شما در ابتدا باید سربازان خود را پیدا کرده و زنده بمانید که زنده ماندن در این سیاره که ساکنان آن دایناسورها هستند کاری است بس دشوار. در این سیاره خزندگان گوناگونی و متنوعی دیده می شود که البته برای یک بازی به سبک ژوراسیک پارک امری است عادی و می توان تهیه دیدن نسبتا خوب حملات در یک لحظه چابکی و زرنگی دایناسورها در یک لحظه اشاره کرد.

گیم پلی توراک

نبرد با دایناسورها محتاج مهارت خاص و استفاده از تاکتیک های خاص است. دایناسورها معمولا به صورت گروهی حمله می کنند و آنها حقیقتا ستاره های بازی Turok در این سیاره جنگلی هستند. در این بین دایناسورهای عظیم جسته مانند:””Tyrannosaurus وجود دارند که به عنوان دایناسورهای بزرگ هیبت خاصی دارند البته این دایناسورهای عظیم جسته مغز کوچکی دارند.

هوش مصنوعی بسیار عالی Turok باعث هیجان بازی میشود. برای مثال سربازان دشمن به صورت مخفیانه و بدون سر و صدا به سمت شما نزدیک می شود و به طور ناگهانی به شما حمله ور می شوند و وظیفه آسیب رساندن به شما را به خوبی انجام می دهند. در مواقعی از بازی می توانید گروه دایناسورها را به سمت سربازان دشمن رانده و به عنوان یک سلاح مهلک از آن استفاده کنید.

شما می توانید در مواقع جنگ تن به تن پشت درختها و دیوارها و اجسام پناه بگیرید البته دشمنان شما شما نیز این کار را به خوبی بلدند.در بازی Turok اسحله های گوناگونی وجود دارد که می توان ار آنها در جنگهای دور مثل تفنگ دوربین دار ، جنگهای تن به تن از مسلسلها و در برابر دایناسورها می توان علاوه بر سایر تفنگها از موشک انداز استفاده کرد.

البته در بازی توراک نارنجک نیز وجود دارد که می توانید با درجه بندی دقیق از یک صحنه دایناسور در حال چریدن،یک صحنه خونین بسازید. البته اسلحه هایی برای مبارزه های مخفی نیز وجود دارد که همان تیرکمان معروف توراک و چاقو است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “خرید بازی Turok برای XBOX 360”